טיפול מזותרפיה

מזותרפיה – מהפכה בטיפוח העור

גיל, הורמונים, עישון, חשיפה לשמש, קור ורוח- הנם גורמים להופעתם של קמטוטים אשר מאוחר יותר הופכים לקמטים. העור נעשה רפה יותר ופחות גמיש.

טיפולי מזותרפיה באזור הפנים מיועדים להפחתת קמטים ושיפור המראה של צלקות אקנה, תוך הענקת לחות וגמישות לעור. בין השפעות הטיפול:

* הענקת מראה מוצק לעור

* שיפור אלסטיות העור

* עידון והחלקת קמטוטים

* הענקת מראה קורן ומלא ברק לעור

במריחה על העור ספיגתם של רוב החומרים נמוכה מדי, ובבליעה הכמות שמגיעה לעור היא זניחה. ההזרקה בטיפול מזותרפיה מביאה את חומרי הטיפול ישירות למקום הרצוי בעומק העור, שם הם פועלים על סיבי הקולגן ומשפרים את איכות העור, מרקמו ומוצקותו.
את התוצאות הטובות ביותר אפשר לראות בפניהם של אנשים בני 25 עד 50, כשהקמטים עדיין לא עמוקים.
שיטת הטיפול במזותרפיה: בעזרת מחט עדינה ומזרק, המטפלת מזריקה לעומק הנכון בעור כמויות זעירות ומדויקות של החומר (הנקרא קוקטייל), הנרקח על פי צורכי המטופל ולרוב כולל ויטמין C בריכוז גבוה, קומפלקס של וויטמין B, רטין-A, הורמונים, חומרים מרחיבי כלי דם, חומרים הומאופטיים, מינרלים, קולגן וחומצה היאלורונית.

כיוון שמדובר בדקירות מחט עדינות ביותר, על פי רוב אין לטיפולים אלו תופעות לוואי. לעתים, עלולים להיווצר שטפי דם קטנים במקום ההזרקה, החולפים תוך מספר ימים. חשוב לציין שטיפול מזותרפיה הינו ללא סיכונים וכמעט חסר כאב, ובעל תוצאות טבעיות הנראות לעין.
השיטה משמשת גם לחיטוב הגוף ולטיפול בצלוליטיס.

אחת משיטות המזותרפיה הפופולאריות ביותר בצרפת נקראת ”מזוגלו”-MESOGLOW” –

הטיפול מיועד לעור הפנים והצוואר, חזה וידיים. מטרת הטיפול להצעיר את העור ולהחזיר לו את הלחות המאפיינת אותו. הטיפול מעניק זוהר לעור המזדקן, ולכן גם השם ” MESOGLOW”.
ה”מזוגלו” הינו טיפול הכולל טכניקות הזרקה מזותרפיות של חומצות אמינו, מולטיויטמינים ומינרלים תוך הרדמה מקומית של אזורי העור הרצויים לטיפול, כגון: פנים, צוואר, חזה וידיים.

עוד שיטת טיפול המעניקה תוצאות מצויינות היא שיטת המזו ART תרפי (ART- AMINOACID REVITALIZATION THERAPY)- במסגרתו דר’ בן דוד משתמשת בריכוזים גבוהים של חומצות אמינו. השיטה מיועדת לשיקום וטיפוח העור המזדקן .

טיפולי מזותרפיה מומלץ לבצע אחת לשבוע עד עשרה ימים, לקבלת סדרה של 5 טיפולים בסה”כ. תוצאות הטיפול הן זמניות וניתן לחזור על סדרת הטיפולים בתוך שנה, כאשר הטיפול התחזוקתי הינו פעם בששה חודשים.
הטיפול אינו מומלץ לאנשים הסובלים ממחלות עור, לנוטלים תרופות נוגדות קרישת דם ולנשים הרות.

לסיכום, בשנים האחרונות מוצרי מזותרפיה הפכו ל”טרנד החם” ביותר בתחום האסתטיקה.
חברות רבות בעולם השיקו קווי מוצרים למזותרפיה או הוסיפו מוצר מזותרפיה לקו הקיים.
הטיפול מעניק חיות טבעית ולחות לעור עייף ויבש, ומיועד למילוי קמטוטים עדינים ולמיצוק העור. כמו כן, הוא מאפשר חידוש רקמה ומתאים לכל גיל, סוגי העור (למעט מצבי דלקת /אקנה פעיל), לגברים ולנשים.

mezo
b4-mezo

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!