כתבות והמלצות מלקוחות
כתבה-1
לקוחות מספרים

שמי אליזבת ארקטב ואני יכולה לומר בגאווה שאני בת 50. עד כה, כמו רוב הנשים בגילי לא הייתי ממהרת לפרסם את גילי, אך כל זאת השתנה לאחר הביקור שלי בקליניקה של דר’ איה בן דוד.

גברת שאנל המפורסמת אמרה בזמנו שלאישה אין גיל, כל אחת מאיתנו מרגישה כפי שמגיע לה. אני עובדת בעולם האופנה ואני אוהבת לראות נשים יפות ומטופחות ומעצמי אני דורשת את אותו הדבר.

בזמן האחרון שמתי לב שהשנים החלו לתת בי את אותותיהם ואני נראית עייפה ומאוד זקנה. המראה החיצוני יצר אצלי דיכאון וחוסר ביטחון עצמי.פניתי למספר רופאים לרפואה אסתטית אך אף אחד מהם לא נתן לי תקווה, הוסבר לי שרק ניתוח פלסטי יכול לשפר את המראה.

התמזל מזלי ופגשתי בידי הקסם של דר’ איה בן דוד שיישרו לגמרי את הקמטים והחזירו את החיוך על פניי, הביטחון והחשק להרים שוב את הראש. אני אפילו שיניתי את התספורת וחשפתי את המצח החלק והצעיר שלי ואת העיניים. התוצאות היו מרשימות מאוד כבר לאחר הטיפול הראשון.

היום אני כבר יודעת שיש אפשרות להישאר צעירה, יפה ונחשקת הודות לכשרון המדהים וידי הקסם של האישה המיוחדת הזאת, מקצוענית אמיתית- דר’ איה בן דוד. דרך אגב, היום כשאני יוצאת לרחוב עם הנכד שלי כולם חושבים שאני אמא שלו- תודה רבה דר’ איה!

לכל אישה מעל גיל 40 שכבר לא ממש רוצה להסתכל במראה ובעצב להודות “אלוהים, אני מזדקנת” יש פתרון; “Medical Perfection”, קליניקה לרפואה אסתטית של דר’ איה בן דוד ואת יפיפייה מתמיד.

אליזבט ארקטב – 31/7/2009

דר’ איה היקרה!

תודה על היושרה, המקצועיות,היד הנפלאה והתוצאות! כל כך נעים לבוא אליך, תמיד סבלנית ומקסימה!

באהבה,

יעל יטיב

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!