טיפולים לגברים

טיפולים אסתטיים לגברים

בשנים האחרונות יותר ויותר גברים פונים לטיפולים אסתטיים, וקיימת מגמת הולכת וגוברת לא רק של גברים המחפשים טיפולים אסתטיים, אלא גם של נשים המחפשות לגברים שלהן טיפולים אסתטיים. המודעות למראה אסתטי, צעיר, חיוני ובריא גוברת עם ההתקדמות בטכנולוגיות רפואיות ואין ספק שאחת הסיבות לכך היא פשטות ונגישות שיטות הטיפול כיום.

עם הטיפול הנכון, ניתן תוך חצי שעה בלבד להשיל כעשר שנים ממראה הפנים!

גם לגברים יש צורך להביע באמצעות המראה החיצוני שלהם את חיוניותם ותחושת הנעורים שלהם, להיראות מושכים יותר ולשפר באמצעות זאת את הכריזמה והנראות החיצונית שלהם. חרף הרצון הגובר בעולם הגברי בטיפוח האסתטיקה, גברים רבים לא מודעים לשיטות המתקדמות, לאמצעים ולקליניקות המציעות אותם.

בקליניקה שלה, ד”ר בן-דוד מאבחנת ומתאימה לכל אחד את הטיפול הנחוץ לו בדיסקרטיות רבה ועם תוצאות טבעיות הנשמרות לאורך זמן. אז אילו טיפולים מומלצים לגברים?

ד”ר בן-דוד ממליצה לגברים על טיפולי בוטוקס לקמטי הבעה, קמטי “הכעס” בין הגבות, קמטים רוחביים במצח, החזרת נפח בלחיים ומילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי קמטים מסביב לפה לשיפור המראה העייף, המבוגר והלא מטופח, פיסול/תיקון עדין של תווי הפנים (תיקוני אף, שפתיים וסנטר). כמו כן, טיפולים לצלקות אקנה (בעזרת חומרי מילוי, טיפולי לייזר ומשחות רפואיות) מביאים לתוצאות מדהימות ומעניקים תחושה בריאה המעלה את הביטחון העצמי.

אלו רק חלק מהטיפולים שד”ר בן-דוד ממליצה לקהל לקוחותיה, אך למעשה כל אחד יכול לשנות ולטפל בגורם המפריע לו ובכך לשפר פלאים את מראהו החיצוני. לצד הטיפולים הללו, מטפלת ד”ר בן-דוד גם בהזעת יתר בבית השחי אשר ניתן לטיפול על ידי הזרקות עדינות (ללא כאב) של בוטוקס. הטיפול מביא לתוצאות מצוינות הנשמרות לתקופה של עד עשרה חודשים.

רפואה אסתטית אינה מתיימרת לעצור את תהליך הזדקנות אך יש בכוחה לעזור לנו לנהל בחוכמה את התהליך הטבעי הזה ולהאט את הקצב שלו במידה רבה.

גברים המעוניינים לשמוע עוד או נשים שרוצות לעזור לגבר שלהן לטפח את עצמו, מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר לקביעת ייעוץ ואבחון.

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!