הזרקות בוטוקס

הזרקות בוטוקס

טיפולים להפחתה וטישטוש קמטים ולהקניית מראה צעיר יותר בעזרת בוטוקס.

על מנת להבין כיצד עובד הטיפול, יש להבין כי קמטים בפנים נחלקים לשני סוגים, פעילים ויציבים. קמטים פעילים – כמו “קמטי הזעף” שבין הגבות, “קמטי המניפה” שמסביב לעיניים וקמטי ההבעה הרוחביים שעל המצח. הם נגרמים במשך הזמן כתוצאה מכיווצים חוזרים ונשנים של השרירים שמתחת לעור, המתרחשים עקב שינוי הבעות הפנים שלנו. קמטים יציבים – כמו קמטים בצידי האף (“קמטי הצחוק”), השפתיים והסנטר. הם נוצרים עקב נפילת העור הפנים. בדרך כלל, קמטים פעילים נפוצים יותר בחלקי הפנים שמעל האף ואילו מתחתיו – יותר קמטים יציבים.

קמטים פעילים – דרכי טיפול 

הטיפול בקמטים פעילים מתבצע על-ידי הזרקת בוטולינום מסוג A בכמויות זעירות. קיימים מספר חומרים, כגון בוטוקס שהוא הנפוץ והמוכר ביותר, והדייספורט.

בוטוקס (BOTOX)- הוא חומר טבעי, המשמש להעלמת קמטים באזורים שונים של הפנים ללא צורך בניתוח או הרדמה. ההזרקה גורמת להחלשה של סיבי השריר היוצרים את הקמט על ידי חסימה של הולכה עצבית לשריר, מה שמונע את יכולת התנועה שלו. פעולה זו מרככת בהדרגה (במהלך 7-5 הימים אחרי ההזרקה) את הקמטים בעור שמעל השריר ולעיתים אף מעלימה אותם. השפעת הטיפול נמשכת כ-5-3 חודשים. מחקרים הוכיחו שבין הזרקה להזרקה האפקט והפעילות של החומר מתארכים.
החומר בוטוקס נמצא בשימוש נרחב בישראל ובעולם בתחומים שונים של הרפואה מעל 15 שנה. המוצר מאושר לשימוש ע”‘ ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי.
השימוש בבוטוקס מביא לשיפור ניכר במראה קמטי ההבעה בפנים, מסייע ליצירת הבעת פנים רכה וטבעית, שמתאימה לרגשות האמיתיים שאנו מנסים להעביר לסובבים אותנו. הטיפול כמעט ואינו כואב ואין צורך בהרדמה, אם כי ניתן לשלב אלחוש במשחת אמלה.

מעניין לגלות כי חלק מהמטופלים, שסבלו גם מכאבי ראש ומיגרנות טרם הטיפול, דיווחו על הפחתה משמעותית בתדירות המיגרנות ובחומרתן לאחר הזרקת בוטוקס. השפעת ההזרקות על המיגרנה נמשכת כ-12-6 חודשים. כיום, בוטוקס מהווה דרך מקובלת לטיפול במיגרנות ובכאבי ראש שמקורם במתח.

 

הזרקת בוטוקס היא פעולה קלה, מהירה, עם תוצאות מרשימות ביותר, נטולת סיכונים בריאותיים כלליים ובהחלט מומלצת לסוג מסוים של קמטים.

תמונות לפני ואחרי הזרקות בוטוקס

(התימחור מתבצע לפי אזורי הזרקה: אזור המצח, אזור בין הגבות ואזור צידי העיניים)

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!