אודות

“MEDICAL PERFECTION” הוקמה ומנוהלת על ידי דר’ איה בן דוד

דר’ איה בן דוד, רופאה בכירה ב”שירותי בריאות כללית”, מומחית ברפואת המשפחה ומתמקצעת ברפואה אסתטית עם ידע וניסיון רב, מיומנות, חדשנות ואלפי מטופלים מרוצים.

בוגרת ביה”ס הגבוה לרפואה אסתטית בהצטיינות, דר’ איה בן דוד התמחתה בארץ ובחו”ל והוכשרה לעסוק ברפואה אסתטית. היא חברה בהסתדרות הרפואית הישראלית (הר”י) ובאיגוד הישראלי לרפואה אסתטית, וכן חברה נלווית באיגוד לכירורגיה דרמטולוגית בישראל, בעלת תעודות בינלאומיות בתחום המזותרפיה.

כמומחית ברפואת המשפחה ורפואה אסתטית דר’ בן דוד זיהתה את הצימאון העז בקרב לקוחות רבים לקבלת יעוץ וטיפול איכותי ואפקטיבי, באחריות מלאה ובשילוב ידע מקצועי ייחודי בתחום האסתטיקה של העור והפנים. בקליניקה של דר’ בן דוד, מטופלות ומטופלים זוכים לליווי צמוד ואישי, קבלת טיפולים משלימים ויעוץ רפואי ואסתטי שוטף. בעבודתה דר’ בן דוד משלבת לטובת מטופליה את הטוב מכל העולמות.

היתרון שלה כרופאת משפחה הוא היכולת להעניק אבחון כולל המשלב פתרונות מדעיים בטיפולי עור ופנים, מזותרפיה (טיפולי לחות לעור), פילינג וטיפולים אסתטיים נוספים וחדשניים. השילוב בין ההתמחויות מאפשר לדר’ בן דוד להעניק טיפול מקיף, מבוקר ומקצועי.

בקליניקה שלנו תגלו מגוון רחב של טיפולים חדשניים ואפקטיביים.
הסיפורים שתשמעו מפי המטופלים בקליניקה של דר’ בן דוד הולכים ומצטברים, ומציגים מציאות חדשה שלא הייתה קיימת לפני כעשור. תחום הרפואה האסתטית גדל כל הזמן ומייצר שיטות מתוחכמות וחסרות תקדים ליצירת מראה פנים צעיר יותר באופן משמעותי. ולא רק זאת – אלא שהטיפולים הולכים והופכים פחות ופחות יקרים וללא סיכונים מיותרים. לכן, מה הפלא שאתן מתחילות לראות סביבכן ברחוב, על מסכי הטלוויזיה ואפילו בעבודה יותר ויותר אנשים שנראה כי הצליחו לעצור את הזמן מלכת ולהיראות צעירים יותר באופן ניכר?

עם שפע של פתרונות וטיפולים אפשריים, כיצד אדע מה מתאים לי?

כמומחית ואשת מקצוע מן השורה הראשונה, דר’ איה בן דוד תסייע לכם לבחור את הפתרון הנכון עבורכם. כאחת הדמויות המובילות בתהליך הגדילה והתאוצה שצברה הרפואה האסתטית בישראל, דר’ איה בן דוד יצרה דרך מקורית משלה לסייע למטופליה: שילוב ייחודי של אבחון רפואי מתקדם, התאמת נוסחה אישית וביצוע רהוט ביד מומחים מדויקת. במהלך תהליך האבחון, למשל, נקבע מה שורש הבעיות בהן נרצה לטפל. כך למשל, נקבע האם מקורו של קמט אותו אנו שואפים למלא הוא בבעיה פנימית שיש לפתור תחילה. או לדוגמא, האם שינוי הגוון בעור הפנים מעיד על תופעה זמנית שכלל לא דורשת התערבות חיצונית.

התאמת הנוסחה האישית היא למעשה ההתחייבות של דר’ בן דוד ליושרה המקצועית לבחור בפתרון המינימלי, הקל והפשוט ביותר, הנכון ספציפית עבור המטופל. במקרים רבים נחוץ רק מגע קל של שינוי להשגת שינוי דרמטי במראה החיצוני. עם שפע רחב של פתרונות וטיפולים יופי מצומצמים ומיידיים, לרוב אין צורך “לתקוף” את עור הפנים בטיפולים כבדים ופולשניים. עם הטאץ’ הקטן והמדויק של יד הפלא של דר’ בן דוד, ניתן תוך שימוש בעיקר בהזרקות פשוטות למילוי קמטים, לייצר שיפור מופלא במראה הפנים. דר’ בן דוד התפרסמה בזכות העדינות המופתית והדייקנות המקצועית בעבודתה, ובשימוש מושלם בניסיון, במקצועיות ובסגנונה האישי על מנת לחדש את נעורי העור של מטופליה תוך שימור מראה טבעי נכון. לאחר הטיפול בקליניקה הדיסקרטית של דר’ בן דוד תוכלו להתהדר במראה צעיר ורענן, מבלי שאיש יוכל לנחש שזהו פרי של טיפול אסתטי חיצוני.

מגוון טיפולים פשוטים ויעילים:

  • מילוי וטשטוש קמטים
  • הזרקת בוטוקס ודייספורט
  • עיצוב ועיבוי שפתיים
  • מזותרפיה למיצוק העור
  • פילינג
  • הסרת כתמים וצלקות
  • תכשירי יופי רפואיים
  • חיטוב ומיצוק הגוף ועוד

קצב התעדכנות המדע, לצד המגוון הרחב מאוד של אפשרויות טיפולי הצערה, מקשים על המטופל להתאים לעצמו את הפתרון. אנחנו מזמינים אתכן ואתכם לפנות עכשיו לקליניקה לרפואה אסתטית – Medical Perfection – בניהולה שלה דר’ איה בן דוד לאבחון, ייעוץ וטיפול ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה אישית.
* דר’ בן דוד הינה חברה באיגוד הישראלי לרפואה אסתטית ולדרמטולוגיה כירורגית.

 כתבות של ד”ר איה  בן דוד במדיות השונות:

http://www.mako.co.il/women-beauty/cultivation/Article-e31aa767380de11004.htm

איה-2
איה-3
איה-1
איה-4

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!

לתיאום פגישה טלפונית השאירו הודעה בטופס!